Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Ganduri aleatorii
soparla
Administrator

Administrator
Mesaje : 40
Bani : 135
Data de inscriere : 23/02/2011
Ganduri aleatorii Empty

Ganduri aleatorii Empty

Aici puteti posta un gand ce va framanta, o intrebare intrebatoare ce cautati un raspuns sa se dispute mai mult pe ea.
maya
maya
Administrator

Administrator
Mesaje : 138
Bani : 1685
Data de inscriere : 27/02/2011
Localizare : Pe luna
Stare de spirit : nu conteaza
Ganduri aleatorii Empty

Ganduri aleatorii Empty

Ma gandesc de mult timp la un raspuns pentru aceasta intrebare. Ce inseamna pentru voi sa traiesti? Ce motive poate avea un om pentru a traii? Poate ca voua vi se par niste intrebari prostesti si veti zice uite-o si pe aia ce intrebai mai pune, dar chiar as vrea sa stiu raspunsu la aceste intrebari Smile
Makiavelli
Makiavelli
Administrator

Administrator
Mesaje : 268
Bani : 2337
Data de inscriere : 26/02/2011
Ganduri aleatorii Empty

Ganduri aleatorii Empty

Probabil ma face sa traiesc un singur gand: candva voi reusii . Mereu depun efort, ma dau batut, dupa o perioada de timp ma reapuc iar de acel proiect, si mereu ma gandesc ca voi face ce-mi doresc.
Totusi ca sa-mi indeplinesc menirea ( gandul ) : candva voi reusii, trebuie sa indur greutatile, problemele de le intampin in viata, sa trec cu nepasare peste ce ma deranjeaza, sa incerc sa culeg de la viata ce ma intereseaza.
Interesanta intrebare.
Continut sponsorizat


Ganduri aleatorii Empty

Ganduri aleatorii Empty

Design and coded by ElyoS & Trufanda Stefan.